O firmie
Slider
Jeśli szukasz warsztatu samochodowego, któremu możesz zaufać to świetnie trafiłeś. Auto Service Artur Hudzik zajmuje się naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Nasz zespół tworzą młodzi i wykwalifikowani mechanicy, którzy szybko zdiagnozują i rozwiążą problemy związane z pojazdem, oszczędzając przy tym Twój czas i pieniądze.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, którym zależy na najwyższym standardzie świadczonych usług oraz doskonałej obsłudze klienta. Korzystamy tylko i wyłącznie z części najwyższej jakości - oryginalnych lub zamienników znanych i cenionych producentów. Jesteśmy dumni z naszej reputacji, jako jednego z najbardziej godnych zaufania warsztatów samochodowych w Gorlicach i okolicy.

Nasze usługi świadczymy dla klientów indywidualnych oraz firm, których grono powiększa się każdego dnia. Specjalizujemy się w kompleksowej mechanice pojazdowej oraz elektronice samochodowej, zapewniając też szereg innych usług związanych z pojazdami.

Serwis samochodowy, na którym można polegać, to podstawa długoletniej i bezproblemowej eksploatacji pojazdu. Jest to też gwarancja uniknięcie niepotrzebnego stresu i zapewnienia bezpieczeństwa podróży sobie i swoim najbliższym

Nasz warsztat samochodowy znajduje się w Gorlicach przy ulicy Wincentego Pola 2A.
warsztat samochodowy gorlice
mechanik samochodowy gorlice
DOŚWIADCZENIE
Firma Auto Service Artur Hudzik tworzona jest przez młodych i ambitnych mechaników, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Liczne kursy i szkolenia oraz nowoczesny sprzęt sprawiają, że nie boimy żadnego wyzwania.
warsztat samochodowy gorlice
WYSOKA JAKOŚĆ
W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół. Zawsze kupujemy częsci najwyższej jakości, które dostarczają nam sprawdzeni partnerzy. W każdą naprawę wkładamy serce i wykonujemy ją na 110%.
serwis samochodowy gorlice
TERMINOWOŚĆ
Wiemy jak ważne są terminy, dlatego dokładamy wszelkich starań aby ich        przestrzegać. Umawiając się z nami na naprawę zawsze mówimy jaki jest czas      realizacji.
mechanika pojazdowa gorlice
ATRAKCYJNE CENY
W naszym warsztacie nie przepłącisz! Wychodząc na przeciw naszym klientom oferujemy profesjonalne naprawy i części zamienne w atrakcyjnych cenach.         Przekonaj się sam!